فناپ زیرساخت
نگاه کلی

شرکت «فناپ‌ زیرساخت»، به عنوان نخستین اپراتور صنعت هوشمند، راهکارها و زیرساخت‌های انقلاب صنعتی چهارم را به شرکت‌ها و صنایع ارائه می‌کند.

فناپ زیرساخت با پیشینه‌ای درخشان در اجرای پروژه‌های کلان در صنایع مختلف، با انواع چالش‌های این مسیر آشناست. این شرکت با پشتوانه بیش از ۸۰۰ نفر سرمایه انسانی متخصص و بهره‌گیری از مدل‌ها و الگوهای نو پدید مبتنی بر فناوری‌های نوظهور پنج‌گانه شامل اینترنت اشیا، کلان داده، هوش مصنوعی، رایانش ابری و زنجیره بلوکی، راهکارهای فناورانه متنوعی را ارائه می‌کند.

تجربه وسیع متخصصان فناپ زیرساخت به شرکت‌ها کمک می‌کند، مسیر روشنی را برای تحول دیجیتال طراحی کنند. خروجی پروژه‌های مقیاس بزرگی که در فناپ زیرساخت به نتیجه رسیده است، نشان می‌دهد دستاورد بهره‌گیری از مزایای هوشمندسازی در حوزه‌های مختلف، رونق‌بخشی به کسب‌وکارها در هر اندازه و در همه بخش‌ها است.

محصولات

محصولات و راهکارها

  •  راهکار جامع منابع سازمانی (ERP)
  • راهکارهای هوشمند مبتنی بر IIoT
  • همزاد دیجیتالی و متاورس صنعتی
  • هوش مصنوعی و کلان داده
  • یکپارچه‌سازی زیرساخت شبکه
  • حمل و نقل هوشمند (پلاک‌خوان)
  • طراحی و پیاده‌سازی مرکز داده (مقیاس بزرگ)
  • نظارت تصویری
  •  راهکار جامع سلامت هوشمند )HRP(
  • آکادمی صنعت 4
مشتریان

شهرداری تهران

بانک سینا

بانک شهر

شرکت فناپ زیرساخت

هلدینگ میدکو

تماس

تهران، بلوار مرزداران، خیابان ایثار، کوچه مهر، پلاک ۱۲

۴۹۲۸۶۰۰۰ -۰۲۱

۴۹۲۸۶۲۲۲ - 021

info@fanap-infra.ir

دیگر شرکت‌های زیر‌مجموعه هلدینگ فناپ

پرداخت الکترونیک پاسارگاد

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد یکی از معتبرترین شرکت‌های PSP در کشور است که خدمات پرداخت الکترونیکی بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی و خصوصی کشور، ازجمله پاسارگاد، سپه، رفاه، صادرات، گردشگری و... را تأمین می‌کند.

داتین

داتین یک از شرکت‌های نرم‌افزاری پیشرو در ارائه محصولات و خدمات بانکداری، بیمه و پرداخت الکترونیکی است که با ارائه راهکارهای نرم‌افزاری کاملاً بومی در صنعت مالی، بانکی، بیمه و خدمات پرداخت کشور در زمره نقش آفرینان اصلی این صنعت به شمار می‌رود.

راژمان

نشان محصول شرکت «راژمان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخن‌گوی فارسی استفاده کنید.

آلفا

پلی‌پاد نام تجاری شرکت «الماس فناوری ابری پاسارگاد (آلفا)» است کنسول ابری بازی است که در آن برای انجام بازی‌های پی‌سی و کنسول، نیازی به سخت‌افزار بازی نخواهد بود بلکه میتوان به سادگی روی هر پلتفرمی، تنها با داشتن اینترنت بصورت استریم بازی کرد.

اسپارا

شرکت اسپارا طراحی و ارائه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه امنیت را در دستور کار خود قرار داده است.

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید.

سکوی خلق آینده

فایل لوگوهای فناپ