Logo
EN
نگاه کلی

کنسرسیوم «ققنوس» در سال 1398 فعالیت خود را با هدف بهره‌برداری از قابلیت‌ها و فرصت‌های تجاری فناوری زنجیره بلوکی، با مشارکت فناپ و چهار بانک و شرکت پرداخت بزرگ کشور آغاز کرد. در سال 1399 و با توسعه مشارکت‌ها با دیگر بازیگران کلیدی حوزه بانکی و پرداخت، دستاوردهای قابل توجهی در ققنوس ایجاد شد که از آن جمله می‌توان به جذب بیش از چهل‌هزار کاربر برای «کیف توکن» ققنوس اشاره کرد. در سال 1400، ققنوس در نظر دارد در ادامه جذب میزبان‌های جدید با حضور بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی، نسبت به اخذ مجوز تأمین مالی جمعی از فرابورس، انتشار توکن ریال و برات دیجیتال در چهارچوب ضوابط بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و دارایی اقدام کند.

محصولات

توکن‌سازی

وثیقه‌پذیری دارایی

اشتراک‌گذاری احراز هویت

توکن پایه «پیمان»

مشتریان

شرکت تکنوتجارت

شرکت سرمایه‌گذاران تکوستا

شرکت بهسازان فردا

تماس

تهران، کاووسیه، میدان کوشیار، خیابان شهید خلیل زاده، پلاک ۲۸

۸۸۶۷۳۱۷۹ - 021 ۸۸۶۷۳۲۸۴ - 021

۸۸۶۷۳۲۸۴ _ ۰۲۱

support@kuknos.ir

arrow

مشاهده سایر حوزه ها

حوزه اصلی

فناوری‌های مالی و فراتر از آن؛

 

ماموریت‌ها 

 

  • پیشروی گروه مالی پاسارگاد در بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و ارتقای نظام خدمات مالی و پرداخت (بانک، بیمه و...) با به‌کارگیری آخرین فناوری‌های روزآمد 
  • توسعه سهم بازار خارج گروه مالی پاسارگاد و بازارگشایی منطقه‌ای
دیگر شرکت‌های زیر‌مجموعه هلدینگ فناپ

پرداخت الکترونیک پاسارگاد

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد یکی از معتبرترین شرکت‌های PSP در کشور است که خدمات پرداخت الکترونیکی بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی و خصوصی کشور، ازجمله پاسارگاد، سپه، رفاه، صادرات، گردشگری و... را تأمین می‌کند.

داتین

داتین یک از شرکت‌های نرم‌افزاری پیشرو در ارائه محصولات و خدمات بانکداری، بیمه و پرداخت الکترونیکی است که با ارائه راهکارهای نرم‌افزاری کاملاً بومی در صنعت مالی، بانکی، بیمه و خدمات پرداخت کشور در زمره نقش آفرینان اصلی این صنعت به شمار می‌رود.

راژمان

نشان محصول شرکت «راژمان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخن‌گوی فارسی استفاده کنید.

آلفا

پلی‌پاد نام تجاری شرکت «الماس فناوری ابری پاسارگاد (آلفا)» است کنسول ابری بازی است که در آن برای انجام بازی‌های پی‌سی و کنسول، نیازی به سخت‌افزار بازی نخواهد بود بلکه میتوان به سادگی روی هر پلتفرمی، تنها با داشتن اینترنت بصورت استریم بازی کرد.

اسپارا

شرکت اسپارا طراحی و ارائه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه امنیت را در دستور کار خود قرار داده است.