اخبار داخلی

خبرهای بیشتر

حضور شهاب جوانمردی در هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران

شهاب جوانمردی، مدیرعامل هلدینگ فناپ و نایب رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با اخذ آرای لازم در نهمین انتخابات هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، به این سمت انتخاب شد.

کاندیداتوری شهاب جوانمردی در انتخابات اتاق تهران

شهاب جوانمردی مدیرعامل هولدینگ فناپ و نایب رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران کاندیدای انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران شد.

مراسم رونمایی از سپیدنامه ققنوس و رمزارز «پیمان» برگزار شد

مراسم رونمایی از سپیدنامه ققنوس با حضور مدیران هولدینگ فناپ به‌عنوان سهامدار ققنوس و بانک پاسارگاد به‌عنوان یکی از چهار بانک همکار در این پروژه، سه‌شنبه شب در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.

اخبار حوزه ها

خبرهای بیشتر

سوار ابرهای ۹۷ با ۲۰۰۰ تماشاگر برگزار شد

این رویداد فرصتی بود که آروان در مسیر اشتراک دانش، دانسته‌ها و دستاوردهای یک‌ساله‌اش را با مخاطبان در میان ‌گذاشت.

| ادامه

حضور هولدینگ فناپ در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

هولدینگ فناپ با مجموعه‌ی راه‌کارهای زیرساخت گردشگری الکترونیکی خود از جمله سامانه‌های تخصصی مدیریت و رزرواسیون هتل، راهکارهای ارتباطات ثابت (فناپ تلکام)، خدمات نوین پرداخت الکترونیک (پرداخت الکترونیک پاسارگاد) و كيوسك سفارش گذاری رستوران (فناپ پرداخت) در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

| ادامه

سواری روی ابرها؛ جایی که فناوری ابری رویاها را می‌سازد

سوار ابرها، رویدادی فناورانه است برای آنانی که رویاهای بزرگ دارند، برای کسانی‌که دنیا را جور دیگری می‌بینند و فناوری ابری را برای ساختن بهتر آن به‌کار می‌گیرند.

| ادامه

کیپاد در مشهد رونمایی شد

کیف پول همراه پاسارگاد (کیپاد)، به‌منظور سهولت در انجام تراکنش‌های پرداخت خرد، امروز در مشهد رونمایی شد.

| ادامه

امضای تفاهم نامه همکاری میان شناسا و دو مجموعه بین المللی

شرکت شناسا به منظور توسعه برنامه های بین المللی، جذب منابع خارجی، انتقال فناوری و حضور در بازارهای جهانی با یک شرکت مالزیایی، و همچنین یک انجمن جهانی، تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

| ادامه

پنجره واحد سرمایه گذاری خوزستان کلید خورد

مراسم آغاز پروژه "پنجره واحد سرمایه گذاری استان خوزستان" هفته گذشته با حضور استاندار، جمع کثیری از مدیران و مقامات ارشد این استان و مدیران فناپ سافت، در سالن جلسات استانداری خوزستان برگزار شد.

| ادامه