اخبار داخلی

خبرهای بیشتر

فناپ، جایزه‌ی برترین شرکت پارک فناوری پردیس را کسب کرد.

فناپ در هفدهمین اجلاس سالیانه و دهمین جشنواره‌ی برترین‌های پارک فناوری پردیس موفق به کسب مهم‌ترین جایزه‌ی این جشنواره، یعنی جایزه‌ی برترین شرکت پارک شد و به عنوان «فناور برتر» شناخته شد.

دیدار مدیران فناپ و GMI به میزبانی فناپ در ساختمان شماره‌ی یک پردیس برگزار شد.

شهاب جوانمردی، مدیرعامل هلدینگ فناپ و هیات همراه وی روز یک‌شنبه ششم مرداد در ساختمان شماره‌ی یک فناپ در پارک فناوری پردیس، میزبان مسعود ابکاء خواجویی، مدیرعامل شرکت GMI از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی گروه صنعتی میدکو و هیات همراه وی بودند.

حضور شرکت‌های هلدینگ فناپ در الکامپ بیست‌وپنجم

هلدینگ فناپ به‌واسطه حضور پررنگ شرکت‌ها و مدیران خود در بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ، موفق به کسب دستاوردهای متعدد از جمله جوایز و امضای سه تفاهم‌نامه شد.

اخبار حوزه ها

خبرهای بیشتر

معاون فناوری اطلاعات بانک دی از سابقه‌ی همکاری با فناپ می‌گوید؛

این روزها بحث ادغام پنج بانک نظامی کشور در بانک سپه و مهاجرت همزمان این بانک به یک سامانه‌ی یکپارچه بانکی جدید مطرح شده، امری که پیچیدگی‌های متعددی به همراه خواهد داشت؛ کما اینکه تا به امروز تجربه‌ای از این جنس در کشور انجام نشده و انجام آن نقطه عطفی در صنعت کربنکینگ کشور خواهد بود.

| ادامه

وزارت امور اقتصادی و دارایی به جمع مشتریان داتین پیوست

قرارداد همکاری میان داتین و وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور پیاده¬سازی سامانه مديريت اموال و دارايی‌ها منعقد شد و به موجب آن، این وزارتخانه به جمع مشتریان داتین پیوست.

| ادامه

توفیق امضاي 3 تفاهم‌نامه‌ی همكاري در الكامپ 98 برای شناسا

شرکت شناسا در طی بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ در راستاي توسعه‌ی فعاليت‌هاي خود و هم‌افزايي با سازمان‌هاي موثر زیست‌بوم، سه تفاهم‌نامه‌ی همکاری مشترک میان تريگ‌آپ و سایر مجموعه‌هاي فعال منتخب در زیست‌بوم كارآفريني، به امضا رساند.

| ادامه

شناسا، در نمایشگاه الکامپ، حضوری موفق رقم زد.

حضور شرکت شناسا در بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه بين‌المللي الکامپ با کسب جوایزی توسط این شرکت، از سوی رفاتک و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری همراه بود.

| ادامه

شبکه‌ی «اشاره» آیو، ویژه ناشنوایان و کم‌شنوایان، به صورت رسمی افتتاح شد.

مراسم افتتاح رسمی شبکه‌ی تلویزیون اینترنتی «اشاره» آیو، اولین شبکه مخصوص ناشنوایان و از محصولات شرکت باران تلکام روز شنبه بیست‌و‌نهم تیرماه با حضور جمعی از مدیران این شرکت و همچنین مدیران هلدینگ فناپ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سیما و برخی از هنرمندان در دانشگاه خاتم برگزار شد.

| ادامه

بازدید نماینده خرمشهر از کارخانه فناپ‌تک

عبدالله سامری، نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه وی روز یکشنبه نهم تیر از کارخانه فناپ‌تک در منطقه آزاد اروند بازدید کردند.

| ادامه