اخبار داخلی

خبرهای بیشتر

بازدید مدیرعامل فناپ از مجتمع‌های میدکو در کرمان

جوانمردی در بازدید از مجتمع کک‌سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان، با مهندس محمدحسین اشرافی، مدیر این مجتمع دیدار کرد. در این دیدار علی‌ آدینه، مدیر دفتر کرمان فناپ؛ حجت‌الله بدرلو، مدیر پروژه استقرار حوزه زرند و مجتبی ابدالی، قائم‌مقام معاون پروژه‌های شرکت فناپ زیرساخت جوانمردی را همراهی کردند. اشرافی در این دیدار از استقرار و عملکرد محصول نرم‌افزاری MIDRP و انعطاف‌پذیری تیم پروژه ERP ابراز خرسندی کرده و بر لزوم پشتیبانی، ارتقا و توسعه محصول در آینده تاکید کرد.

برگزاری پنل تخصصی «چالش‌ها و راهکارهای دستیابی به فرودگاه مدرن و هوشمند»با حضور مدیرعامل شرکت فناپ زیرساخت

مهدی ایزدیار، مدیرعامل فناپ زیرساخت در پنل تخصصی «چالش‌ها و راهکارهای دستیابی به فرودگاه مدرن و هوشمند»، به چالش‌ها، فرصت‌ها و تهدیدهای مسیر تحقق فرودگاه‌های هوشمند در کشور پرداخت.

بازدید معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات از مجموعه فناپ

ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات به همراه جمعی از مدیران وزارت فاوا، روز دوشنبه یازدهم آذر از مجموعه فناپ در پارک فناوری پردیس بازدید کرد و در جریان فعالیت‌ها و پروژه‌های آن قرار گرفت.

اخبار حوزه ها

خبرهای بیشتر

معاون فناوری اطلاعات بانک دی از سابقه‌ی همکاری با فناپ می‌گوید؛

این روزها بحث ادغام پنج بانک نظامی کشور در بانک سپه و مهاجرت همزمان این بانک به یک سامانه‌ی یکپارچه بانکی جدید مطرح شده، امری که پیچیدگی‌های متعددی به همراه خواهد داشت؛ کما اینکه تا به امروز تجربه‌ای از این جنس در کشور انجام نشده و انجام آن نقطه عطفی در صنعت کربنکینگ کشور خواهد بود.

| ادامه

وزارت امور اقتصادی و دارایی به جمع مشتریان داتین پیوست

قرارداد همکاری میان داتین و وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور پیاده¬سازی سامانه مديريت اموال و دارايی‌ها منعقد شد و به موجب آن، این وزارتخانه به جمع مشتریان داتین پیوست.

| ادامه

توفیق امضاي 3 تفاهم‌نامه‌ی همكاري در الكامپ 98 برای شناسا

شرکت شناسا در طی بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ در راستاي توسعه‌ی فعاليت‌هاي خود و هم‌افزايي با سازمان‌هاي موثر زیست‌بوم، سه تفاهم‌نامه‌ی همکاری مشترک میان تريگ‌آپ و سایر مجموعه‌هاي فعال منتخب در زیست‌بوم كارآفريني، به امضا رساند.

| ادامه

شناسا، در نمایشگاه الکامپ، حضوری موفق رقم زد.

حضور شرکت شناسا در بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه بين‌المللي الکامپ با کسب جوایزی توسط این شرکت، از سوی رفاتک و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری همراه بود.

| ادامه

شبکه‌ی «اشاره» آیو، ویژه ناشنوایان و کم‌شنوایان، به صورت رسمی افتتاح شد.

مراسم افتتاح رسمی شبکه‌ی تلویزیون اینترنتی «اشاره» آیو، اولین شبکه مخصوص ناشنوایان و از محصولات شرکت باران تلکام روز شنبه بیست‌و‌نهم تیرماه با حضور جمعی از مدیران این شرکت و همچنین مدیران هلدینگ فناپ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سیما و برخی از هنرمندان در دانشگاه خاتم برگزار شد.

| ادامه

بازدید نماینده خرمشهر از کارخانه فناپ‌تک

عبدالله سامری، نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه وی روز یکشنبه نهم تیر از کارخانه فناپ‌تک در منطقه آزاد اروند بازدید کردند.

| ادامه