فناپ به پویش حمایت از استعدادهای درخشان مناطق کم‌برخوردار پیوست

فناپ به پویش حمایت از استعدادهای درخشان مناطق کم‌برخوردار پیوست

به گزارش واحد روابط عمومی و برندینگ فناپ، مجموعه «فناپ» با هدف حمایت از استعدادهای درخشان در مناطق کم‌برخوردار کشور و در راستای مسئولیت اجتماعی خود به جمع حامیان آنها پیوست.

رشد و شکوفایی استعدادهای جوان کشور و شناسایی دانش‌آموزان مستعد و خلاق در حوزه‌های علمی و فرهنگی، حمایت، تقویت، و راهنمایی آنها به منظور ارتقای دانش، تشویق دانش‌آموزان خلاق و نمونه و همچنین هدایت آنها در مسیر فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فناورانه، فرهنگی، و اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار است. اما بسياري از دانش‌آموزان مناطق محروم و روستايي كشور به‌دليل عدم تمكن مالي براي تأمين هزينه‌هاي تحصيل و عدم امكان تهيه لوازم مورد نیاز، از ادامه تحصيل بازمی‌مانند یا با مشکلات بسیاری در این راه روبه‌رو می‌شوند.

مجموعه فناپ که همیشه بر دستور سازمانی خود مبنی بر «سکوی خلق آینده» تأکید دارد، با شرکت در «پویش حمایت از دانش‌آموزان استعداد درخشان مناطق کم‌برخوردار»، به تهیه لوازم مورد نیاز این دانش‌آموزان پرداخت تا بتواند مسیر رسیدن به هدف و کسب موفقیت‌های بیشتر آنها را تا آنجا که ممکن است هموار سازد. این مشارکت با تلاش و همکاری واحد پشتیبانی در ساختمان فناپ واقع در پارک فناوری پردیس انجام شد. گفتنی است در این مشارکت، تعداد 300 بسته لوازم ضروری دانش‌آموزان تهیه شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه