برگزاری ضیافت شام فناپ با حضور نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و اساتید دوره‌ی بین‌المللی تحول دیجیتال

برگزاری ضیافت شام فناپ با حضور نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و اساتید دوره‌ی بین‌المللی تحول دیجیتال

ضیافت شام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و فناپ با حضور مدیرانی از اتحادیه بین‌المللی مخابرات (ITU) دوشنبه شب، هفدهم تیر ماه برگزار شد.

در این مراسم شام که به میزبانی فناپ و به منظور توسعه‌ی تعاملات و شبکه‌ی ارتباطات بین‌المللی برگزار شد، غیر از اساتید مدعو از ITU، اعضای هیات رییسه‌ی نظام صنفی رایانه‌ای کشور و استان تهران و چهره‌هایی از وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیران ارشد بانک پاسارگاد و همچنین مدیران عامل و ارشد مجموعه‌ی فناپ نیز حضور داشتند. در ابتدای این رویداد رسول سراییان، دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با ارائه‌ی اطلاعاتی در مورد ویژگی‌های اقتصادی، بازار آی‌تی و آی‌سی‌تی ایران، به معرفی نقش، کارکردها و اهداف سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور پرداخت.

شهاب جوانمردی، مدیرعامل فناپ نیز در ابتدا به اجزای تشکیل‌دهنده‌ی گروه مالی پاسارگاد و جایگاه فناپ به‌عنوان یکی از اجزای این گروه مالی اشاره کرد و در ادامه به معرفی مختصری از مجموعه‌ی فناپ و حوزه‌های تحت پوشش این مجموعه پرداخت.

مدیرعامل فناپ سپس به جایگاه هر یک از شرکت‌های این مجموعه در ساختار کسب و کاری هلدینگ فناپ اشاره کرده و محصولات، خدمات و نقش هر یک از این شرکت‌ها را در حوزه‌ی تحت فعالیت آن‌ها تشریح کرد. پروژه‌های فناپ، اپلیکیشن‌ها و استارت‌آپ‌های هلدینگ، دانشگاه سازمانی فناپ با نام «مکتب فناپ» و طرح شناسایی استعدادها از سوی این مجموعه و پرداختن به مسوولیت‌های اجتماعی از جمله همکاری‌های فناپ با انجمن اتیسم ایران و انجمن اهدا عضو ایرانیان از دیگر مباحث مورد اشاره جوانمردی در این برنامه بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه