مدیرعامل فناپ در جلسه هم‌اندیشی مدیران بر اهمیت و لزوم توجه به فرهنگ سازمانی در سال 98 تاکید کرد؛

مدیرعامل فناپ در جلسه هم‌اندیشی مدیران بر اهمیت و لزوم توجه به فرهنگ سازمانی در سال 98 تاکید کرد؛

اولین جلسه هم‌اندیشی مدیران گروه شرکت‌های فناپ در سال 1398 روز دوشنبه 27 خرداد در دانشگاه خاتم برگزار شد که طی آن شهاب جوانمردی، مدیرعامل هلدینگ به مواردی از اولویت‌های مجموعه از جمله توجه ویژه به فرهنگ سازمانی، در سال جاری اشاره کرد.

مدیرعامل فناپ در این نشست هم‌اندیشی چندین موضوع را با مدیران شرکت‌ها در میان گذشت. نخستین موضوع مورد اشاره جوانمردی به لزوم رعایت حقوق ذینفعان شامل سهامداران، مشتریان، همکاران و سایر ذینفعان مرتبط بود. وی با اشاره به اینکه حقوق ذینفعان مصداق حق‌الناس به‌شمار می‌رود، بر لزوم رعایت آن تاکید کرد. دیگر موضوع مورد بحث جوانمردی، بحث لزوم توجه به زمان و تحقق امور در زمان مناسب بود که وی با اشاره به اهمیت زمان، بر سخت‌گیری در مورد زمان تاکید کرد و گفت امور مفید اما اگر به‌موقع انجام نشوند، مفید نخواهند بود. جوانمردی از تمام همکاران خواست در قبال بحث زمان توجه کافی داشته و بی‌تفاوت نباشند.

جوانمردی در پایان به این موضوع اشاره کرد که راهبرد اصلی مدیریت فناپ در سال 1398 توجه ویژه به سرمایه‌های انسانی و فرهنگ سازمانی است. وی اشاره کرد که در سبد فعالیت خود و در کنار سایر وظایف و امور به این دو موضوع به عنوان شاخص خواهد پرداخت و مدیران مجموعه نیز در شرکت‌های خود پیگیر این دو موضوع بوده و همگی برای تحقق فرهنگ سازمانی تلاشی همراستا انجام دهند.

در دیگر بخش این نشست کیوان جامه‌بزرگ، معاون توسعه راهبردی و امور شرکت‌های فناپ به بیان برنامه‌ها و اهداف عملیاتی شرکت‌ها در سال 1398 منطبق با راهبردهای فناپ پرداخت. همچنین در ابتدای این نشست نیز زینب کنی، مدیر روابط عمومی و برندینگ فناپ در سخنانی به اخبار و اقدامات مجموعه در بازه زمانی اول اسفند 97 تا پایان اردیبهشت 98 پرداخت. این موارد در سه دسته رویدادها، اقدامات و دستاوردها از سوی مدیر روابط عمومی مجموعه به مدیران گروه ارائه شد. سرکار خانم مهدیه کرمانشاه، پس از آن به ارائه‌ی گزارشی از مکتب فناپ، نیازمندی‌ها و روش‌های اجرایی آن در فناپ پرداختند. مکتب فناپ با الگوبرداری از مفهوم دانشگاه شرکتی، بر اساس مطالعه‌ی نمونه‌های موفق چنین نهادی در جهان طراحی شده است. این نهاد با تمرکز بر توسعه‌ی مهارتهای سرمایه‌های انسانی هلدینگ فناپ، به‌عنوان محمل تعالی ایده‌ها، آرمان‌ها و مهارت‌های نرم گروه فناپ فعالیت خواهد کرد. همچنین در این نشست، محمدرضا رفیعی، مدیر امور مالی هلدینگ فناپ، گزارش عملکرد مالی شرکت‌ها در سال 97 و همچنین تحلیل بودجه‌ی ارائه شده برای سال 98 را به تفکیک شرکت‌ها برای جمع مدیران مجموعه ارائه کرد. شایان ذکر است متعاقباً فایل‌های ارائه شده در این رویداد جهت بهره‌برداری همکاران هلدینگ فناپ در بخش مدیریت مستندات پرتال سازمانی فناپ قرار داده خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه