انتخاب مدیرعامل فناپ‌پلاس به نایب رییسی کمیسیون تولید محتوا در نصر تهران

انتخاب مدیرعامل فناپ‌پلاس به نایب رییسی کمیسیون تولید محتوا در نصر تهران

محسن یوسف‌پور، مدیرعامل فناپ‌پلاس در نخستین جلسه کمیسیون خدمات محتوایی و ارزش افزوده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران انتخاب شد.

نخستین جلسه اعضای کمیسیون خدمات محتوایی و ارزش افزوده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران روز سه‌شنبه سوم اردیبهشت در دبیرخانه این سازمان برگزار شد که طی آن اعضای این کمیسیون نواب و دبیر کمیسیون را انتخاب کردند. طی این جلسه علاوه بر محسن یوسف‌پور، محمد صراف به‌عنوان دیگر نایب رییس و سید مهدی جوادی به‌عنوان دبیر از سوی اعضا برگزیده شدند.

محسن یوسف‌پور در حال حاضر مدیرعامل فناپ‌پلاس است و پیش از این نیز در سمت قائم مقام مدیرعامل فناپ‌تلکام فعالیت داشت. بدین ترتیب، نواب و دبیر کمیسیون خدمات محتوایی و ارزش افزوده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در حالی در نخستین جلسه‌ی این کمیسیون انتخاب شدند که پیش از این در جلسه‌ی هیات مدیره این سازمان در اواخر بهمن سال 1397، انتخاب سید صابر امامی به‌عنوان رییس این کمیسیون تصویب شده بود. سید صابر امامی نیز پیش از این در سمت مدیر توسعه بازار و ارتباطات فناپ فعالیت کرده است و در حال حاضر مدیرعامل شرکت مبین وان کیش می‌باشد.

در این جلسه‌ی هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، علاوه بر کمیسیون خدمات محتوایی و ارزش افزوده، انتخاب روسای سه کمیسیون دیگر این سازمان نیز تصویب شده بود. هیات مدیره سازمان نظام صنفی انتخاب محمد گلستانی به‌عنوان رییس کمیسیون صندوق‏‌های مکانیزه فروش، محمدباقر اثنی عشری به‌عنوان رییس کمیسیون تجارت الکترونیکی، و در نهایت، فیروز سمیعی به‌عنوان رییس کمیسیون SAP را نیز تصویب کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه