سرمایه انسانی، از مهم‌ترین سرمایه‌های فناپ است

سرمایه انسانی، از مهم‌ترین سرمایه‌های فناپ است

شهاب جوانمردی در نشست فصلی مدیران ارشد هلدینگ فناپ با اشاره بر نقش نیروی انسانی در بالندگی سازمان، تأکید کرد: «مجموعه فناپ در مقام یک مجموعه دانشی، در صورت موفقیت در اتخاذ تدابیر و برنامه‌های مناسب در حوزه سرمایه انسانی، شاهد پیشرفت بلافصل در عملکرد خود خواهد بود و در مقابل، هرگونه کوتاهی و اهمال در این مورد نیز زیابنار است.»

جوانمردی با بیان این باور که فناپ در ذات خود دارای خصوصیات مثبتی است، افزود: «برای تعیین راهبرد و پررنگ‌تر کردن خصیصه‌های فناپی بودن و اشاعه آن، ابتدا باید این خصوصیات مثبت را استخراج کرده و بر آنها تکیه کنیم، چرا که در گذر زمان بالغ‌تر شده‌اند و سازمان ما در این نقاط به سرآمدی رسیده است. از این پس، نقاط قوت فعلی ما باید نقطه عزیمت ما باشند.»

مدیرعامل فناپ ادامه داد: «ما در طول بیش از 12 سال گذشته با تمام فراز و نشیب‌ها، همچون سازمان‌های مشابه دیگر، دارای مجموعه خصوصیات مثبت و مجموعه‌ای از خوصیات قابل بهبود هستیم. واقعیت آن است که فناپ نه خیلی بهتر از بقیه و نه خیلی ضعیف‌تر از دیگران است. دوستانی که از نقطه شروع، این باور را نداشته باشند، ممکن است در ادامه با چالش‌های جدی مواجه شوند.»

وی افزود: «خوشبختانه به لطف خدا و همت شما دوستان، تصویر فناپ در فضای خارج از سازمان، بسیار تصویر خوشایندی است و همین موضوع دلیل مناسبی است برای اینکه بر نقاط مثبت تاکید کنیم تا هویت مورد نظر شکل گرفته و شناخت ما از خودمان کامل‌تر شود.»

نشست فصلی مدیران ارشد هلدینگ فناپ با تمرکز بر حوزه سرمایه انسانی در روز دوشنبه 2 مهرماه 1397 در دانشگاه خاتم برگزار شد. در این نشست همچنین ضمن تقدیر از مدیرانی که در مدت اخیر مسئولیت‌های خود را واگذار کرده‌اند و مدیران منصوب شده جدید نیز معرفی شدند.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه