اهدای تندیس برنزی مدیریت دانش به شهاب جوانمردی

تندیس برنزی اولین جایزه مدیریت دانش با رویکرد توسعه به هلدینگ فناپ تعلق گرفت. شهاب جوانمردی مدیرعامل فناپ، در حاشیه نخسیتن کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش با رویکرد توسعه، تندیس برنزی جایزه مدیریت دانش را از دستان محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کرد.

جوانمردی در پنل تخصصی این کنفرانس نیز درباره نقش رهبری در بنگاه‌های دانش‌بنیان و ارزش‌آفرین و انقلاب صنعتی چهارم گفت. وی با اشاره به ضرورت همگام شدن با انقلاب صنعتی چهارم مدعی شد که در میان الزامات تحقق مدیریت دانش در عصر حاضر، عنصر «رهبری» از اهمیتی مضاعف برخوردار است.

جوانمردی همچنین از استراتژی مدیریت تغییر تکنولوژی و دیجیتال، و نیز استراتژی حمایت و رهبری سرمایه انسانی به عنوان دو استراتژی اصلی در مدیریت دانش سازمانی نام برد.

مدیرعامل فناپ در ادامه با اشاره به فقدان رهبرانِ سازمانیِ خبره در فضای کسب‌و‌کار کشور، بر نقش نهادهای دانشگاهی با هدف پرورش رهبران سازمانی برای توسعه مدیریت دانش، تاکید کرد. وی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره تجربه‌های سازمان خویش، از تلاش برای برقراری نسل سوم نظام مدیریت دانش در هلدینگ فناپ با تمرکز بر نظام تعالی بخشی سخن گفت.

نخستین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش با رویکرد توسعه، به ابتکار انجمن مدیریت ایران در روز چهارشنبه 25 مهرماه 97، به میزبانی دانشگاه خاتم برگزار شد. جوایز جایزه مدیریت دانش با رویکرد توسعه نیز در حاشیه این کنفرانس به برگزیدگان اهدا شد که به غیر از هلدینگ فناپ، شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، شرکت فولاد سیرجان ایرانیان و شرکت فولاد بوتیای ایرانیان موفق به دریافت تندیس سیمین شدند.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه