با #720* به بیش از 10 خیریه کمک کنید

در گذشته های دور، خیرین و نیکوکاران کمک های نقدی خود را به صورت مستقیم به دست نیازمندان می‌رساندند که با افزایش جمعیت و عدم دسترسی راحت به این قشر از جامعه، موسسه‌های خیریه به عنوان رابط بین نیکوکاران و نیازمندان بار این مسئولیت را به دوش کشیدند.

موسسه خیریه کهریزک، بنیاد کودک، محک، سازمان بهزیستی کشور، انجمن آلزایمر ایران، خیریه همتا، مهرآفرین و ... برخی از موسسه های خیریه معتبری هستند که با رعایت امانت داری، کمک‌های مردمی را به افرادی که نیاز به حمایت دارند، می‌رسانند.

یکی از مشکلات نیکوکاران بعد از شناسایی موسسه های خیریه، چگونگی رساندن کمک ها به این موسسه‌ها بود؛ دردسرهای مراجعه حضوری و پرداخت‌های اینترنتی باعث شد بسیاری از کدهای دستوری یا همان سامانه‌های ستاره عدد مربع، این سرویس را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی تعریف کنند.

یکی از سامانه‌هایی که در این راه پیش قدم بوده و امکان کمک به بیش از 10 خیریه را فراهم کرده، #720* است که خیرین می توانند هم با شماره گیری این شماره و انتخاب عدد شش و هم با شماره‌گیری مستقیم #6720، کمک‌های نقدی خود را از طریق ده خیریه به دست نیازمندان برسانند.

این سرویس که به عنوان مسئولیت های اجتماعی #720* شناخته می شود، در کنار دیگر سرویس‌های این سامانه شامل پرداخت قبوض، خرید شارژ، خرید بسته های اینترنتی و ... ارائه شده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه