کاراطیس

شهر امن مغناطیس کاران

معرفی

شرکت کاراطیس، نماینده رسمی بوش( Bosch Building Technologies ) در ایران و تنها مرکز تامین و توزیع سامانه مدیریت هوشمند تصاویر بوش در سطح کشور می باشد. امکان دستیابی به محصولات با کیفیت و اصیل و نیز بهره برداری از تکنولوژی روز دنیا بخشی از دستاورد های کاراطیس برای کاربران ایرانی کمپانی بوش محسوب می گردد.

محصولات و خدمات

محصولات و خدمات ارائه شده توسط کاراطیس را می‌توان در سه حوزه اصلی تقسیم‌بندی کرد:

 

  • نظارت تصویری
  • کنترل تردد
  • مدیریت هوشمند ساختمان

تأمین و توزیع محصولات بوش با گارانتی رسمی کمپانی، ارائه راهکارهای تخصصی نظارت تصویری برای پروژه های کلان و نیز ارائه راهکار جامع مدیریت هوشمند سامانه های الکترونیکی ساختمان بخشی از سرویس و خدمات ارائه شده توسط کاراطیس به مشتریان می­باشد. همچنین به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود اقدام به راه اندازی مرکز فوق تخصصی سرویس تجهیزات نظارت تصویری با کارشناسان بین المللی نموده است. برگزاری دوره های آموزشی در سطوح مختلف برای فعالان این حوزه توسط مرکز آموزش کاراطیس بخش دیگری از خدمات ارائه شده کاراطیس می باشد.

مزیت‌ها

شرکت کاراطیس نماینده رسمی Bosch Building Technologies تنها مرکز تأمین و توزیع سامانه مدیریت هوشمند تصاویر بوش در ایران بوده و جایگاه بهترین نرخ رشد خاورمیانه 2017 در این حوزه فعالیت کمپانی را به خود تخصیص داده است. از سوی دیگر، تیم فنی متخصص کاراطیس با شرکت در دوره‌های عالی بین‌المللی، ارائه‌دهنده راهکارهای جامع نظارتی برای پروژه‌های کلان در سطح کشور هستند.

اطلاعات تماس

مدیرعامل : محمدایمان افضلیان

آدرس : تهران - بلوار مرزداران - خیابان ایثار - خیابان مهر - پلاک ۱۲

تلفن : 02149246000

وب سایت : www.karatis.com

هلدینگ فناپ