سرزمین هوشمند جایی برای زندگی آسان‌

سرزمین هوشمند

همه تلاش ما در فناپ، ساختن جاییست که با استفاده از فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی، دغدغه‌های شما را کم می‌کند و به شما فرصت می‌دهد بیشتر زندگی کنید...

تصور کنید در شهری زندگی می‌کنید که هوشمندانه مدیریت می‌شود؛ هر روز صبح با آرامش در کنار خانواده‌تان صبحانه می‌خورید و برنامه‌ مورد علاقه‌تان را از تلویزیون اینترنتی تماشا می‌کنید. راهی محل کارتان می‌شوید. اتوبوس سروقت به ایستگاه می‌رسد و با برنامه‌ریزی هوشمندانه حمل و نقل شهری، بیشتر مواقع جا برای نشستن هست. نیازی به گشتن جیب‌هایتان برای پول خرد نیست؛ با گوشی موبایلتان کرایه را پرداخت می‌کنید. در محل کارتان انرژی شما صرف جمع آوری اطلاعات و ابزار مورد نیازتان نمی‌شود. هرچیز که نیاز دارید در پایگاه داده متمرکز سازمانتان در دسترس است. بعد از اتمام یک روز کاری، ساعت مچی هوشمندتان با بررسی شرایط جسمی شما، ورزشی سبک را برایتان برنامه‌ریزی کرده! کافیست به باشگاهی که در مسیر برگشت به منزلتان قرار دارد سر بزنید. شما در شهری هوشمند زندگی می‌کنید!

حوزه‌های فعالیت ما

خدمات مالی

بانک، بیمه و بورس جزو ارکان اصلی اقتصاد هر کشوری است. فناپ با ارائه راهکارهای هوشمند در این حوزه ها، زیرساخت های لازم برای ارائه خدمات امن و به روز را ایجاد کرده است.

اطلاعات بیشتر

ارتباطات و خدمات ارزش افزوده

صنعت ارتباطات میتواند با به وجود آوردن زیرساخت‌های لازم، زمینه‌ساز پیشرفت و ظهور تکنولوژی‌های دیگر باشد لذا با هدف برطرف کردن نیازهای داخلی خدماتی با کیفیت در این عرصه ارائه کرده‌ایم.

اطلاعات بیشتر

راهکارهای جامع فناوری اطلاعات

راهکارهای جامع فناوری اطلاعات فناپ با استفاده از آخرین فناوری‌ها، محصولاتی ارائه کرده که درآمد بیشتر، نظارت قوی‌تر و رضایت مشتریان کسب و کار را به همراه دارد.

اطلاعات بیشتر

سلامت هوشمند

فناپ با ارائه راهکارهای هوشمند، سرویس‌هایی نظام‌مند و اثربخش را در این زمینه‌ها برای شهروندان مهیا کرده است.

اطلاعات بیشتر

پروژه‌های زیرساخت

فناپ با توانایی مالی بالا، نیروی انسانی نخبه و متخصص، تجربیات ارزنده ای از اجرای پروژه‌های بزرگ در سطح کشور به دست آورده است.

اطلاعات بیشتر

پرداخت و تجارت الکترونیک

علاوه بر ارائه سرویس‌های معمول پرداخت الکترونیک از قبیل کارت، پایانه‌های فروش، دستگاه‌های خودپرداز، خدمات نوآورانه‌ای چون شناسه‌های پرداخت، کدهای دستوری موبایل و ... را نیز در سبد خدمات خود قرار داده‌ایم.

اطلاعات بیشتر

بزرگترین افتخار ما راحتی و تسهیل زندگی ایرانیان

  • شرکت‌های برتر ایران
  • سریعترین رشد در میان شرکت‌ها
  • The Gulf Traffic Awards

هلدینگ فناپ

شغلی که دوستش دارید

کارهای خلاقانه و باکیفیت از محیط‌هایی پویا، حرفه‌ای و بانشاط نشأت می‌گیرد، تلاش ما در فناپ ایجاد چنین محیطی برای همکارانمان است.

اطلاعات بیشتر