چشم انداز

برترین بازیگر زیست بوم دیجیتال کشوردر صنعت مالی

معرفی شرکت فناپ

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) در 24 دی‌ماه سال 1384 با سرمایه‌گذاری گروه مالی پاسارگاد و همکاری جمعی از نخبگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور تأسیس شد.

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید. پس از این موفقیت، فناپ فعالیت‌های خود را در صنعت فناوری اطلاعات با ارائه راهکارهای جامع مالی، راهکارهای جامع بیمه‌گری، بورس و مدیریت و پردازش تراکنش‌های مالی گسترش داد که هم‌اکنون بخشی از بزرگ‌ترین بانک‌های خصوصی و دولتی کشور، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه و کارگزاران بورس، در حال استفاده و بهره‌برداری از آن‌ها هستند. توسعه و پیاده سازی راهکار حمل و نقل هوشمند باتکیه بر دوربین¬های ثبت تخلف و سرعت¬سنج، نخستین تجربه فناپ در حوزه¬های غیرمالی و بانکی بود و در ادامه با ارائه خدمات ارزش افزوده محتوایی و پرداخت بر بستر موبایل و راه¬اندازی اپراتور ارتباطات ثابت مخابراتی، در بخشهای مختلف زنجیره ارزش فناوری ارتباطات نقش¬آفرین شد. راه¬اندازی نخستین تلویوزیون اینترنتی کشور، طراحی و پیاده سازی راهکار جامع سازمانی و صنعتی در قالب بزرگترین پروژه نرم¬افزاری کشور و راه¬اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی کسب وکارهای نوپا بخش دیگری از دستاوردهای گروه فناپ تا به امروز بوده است.

حوزه‌های فعالیت ما

فناوری مالی و پرداخت

اطلاعات بیشتر

خدمات محتوا و ارزش افزوده

اطلاعات بیشتر

راهکار‌های سازمانی و دولت الکترونیک

اطلاعات بیشتر

فناوری زیرساخت و ارتباطات

اطلاعات بیشتر

نوآوری و سرمایه گذاری جسورانه

نوآوری و سرمایه گذاری جسورانه

اطلاعات بیشتر

بزرگترین افتخار ما راحتی و تسهیل زندگی ایرانیان

  • شرکت‌های برتر ایران
  • سریعترین رشد در میان شرکت‌ها
  • The Gulf Traffic Awards

هلدینگ فناپ

شغلی که دوستش دارید

کارهای خلاقانه و باکیفیت از محیط‌هایی پویا، حرفه‌ای و بانشاط نشأت می‌گیرد، تلاش ما در فناپ ایجاد چنین محیطی برای همکارانمان است.

اطلاعات بیشتر