سلامت هوشمند

اهمیت خدمات عمومی و سلامت به اندازه‌ای است که با حقوق بنیادی بشر در ارتباط است. این خدمات، تاثیر بزرگی در افزایش رفاه عمومی دارد.


ثبت نام مدیران شرکت‌ برای بازدید از مرکز پایش سلامت کارکنان (ویژه همایش آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی)

برای مشاهده صفحه ویژه همایش آسیب‌شناسی مدیریت منابع انسانی و ثبت‌نام جهت بازدید از مرکز پایش سلامت کارکنان روی این لینک کلیک کنید.

راهکارها

راهکار جامع بیمارستان هوشمند

با استقرار سیستم‌های اطلاعاتی و مدیریتی مناسب در بیمارستان و یکپارچه‌سازی فرآیندهای مدیریتی، کیفیت خدمات به بیماران و سطح رضایتمندی آن‌ها افزایش پیدا می‌کند، هزینه‌های مستقیم و غیرمستقیم کاهش می‌یابد، تبادل اطلاعات تسهیل شده و امنیت اطلاعات بیشتر می‌شود.

راهکار جامع تندرستی هوشمند

این راهکار روشی جامع برای نظارت بر سلامت افراد است، با تمرکز بر پیشگیری و نظارت روی بیماران، از وضعیت سلامت آن‌ها اطمینان حاصل کرده و در صورت مشاهده علائم خطر، هشدار لازم به فرد داده می‌شود. در این راهکار، هر فرد دارای یک پرونده هوشمند تندرستی است که مبنای ارائه سایر خدمات عمومی و تخصصی خواهد بود.

راهکار جامع داروخانه هوشمند

این راهکار پیشرفته، هم نقشی مهم در انجام فرآیندهای داخلی داروخانه شامل ثبت نسخه، انجام محاسبات، مدیریت صندوق و... ایفا می‌کند و هم امکان مدیریت موجودی داروخانه و سفارش‌دهی دارو را فراهم می‌آورد. ثبت آنلاین و دقیق سفارش‌ها، مدیریت موجودی، تهیه گزارش‌های مدیریتی و نظارت بر کلیه امور مالی و بیمه‌ای از مزایای این راهکار جامع است.

راهکار جامع سلامت همراه

با بهره‌گیری از فناوری‌هایی نظیر تلفن همراه، تبلت و ساعت‌های هوشمند می‌توان به راحتی نسبت به جمع‌آوری داده برای نظارت بر بهداشت عمومی اقدام کرد و حتی به سادگی از خود-مراقبتی بیماران دارای بیماری‌های مزمن (مانند هپاتیت) پشتیبانی نمود.