فناپ تلکام

ایجاد و بهره برداری شبکه اینترنت پرسرعت باند پهن ثابت - اینترانت و یا VPN بانکها و سازمانها - امداد، سرویس و خدمات - ارائه خدمات مخابرات ثابت

معرفی

شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ تلکام) در حوزه ارائه خدمات فنی مهندسی و اپراتوری در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و به طور تخصصی در خدمات اینترنت و موبایل فعالیت دارد. اکنون بیش از هزار سازمان بزرگ و کسب‌وکار معتبر در کشور از خدمات فناپ‌تلکام استفاده می‌کنند. چشم‌انداز فناپ‌تلکام بر قرار گرفتن در جایگاه یکی از سه اپراتور اول مخابراتی کشور متمرکز است. از سوی دیگر، فناپ‌تلکام از سه عنصر به عنوان پشتوانه‌های فعالیت خود یعنی عوامل مالی، زیرساختی و انسانی برخوردار است که مزیت رقابتی شرکت را دو چندان می‌کنند.

محصولات و خدمات

از جمله محصولات و خدمات فناپ‌تلکام در حوزه خدمات اینترنت و موبایل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اینترنت پرسرعت بر بستر ADSL – LTE – PTP – PTMP- HOTSPOT WIFI
  • تلفن ثابت
  • لینک‌های ارتباط اختصاصی
  • طراحی و اجرای شبکه‌های فیبر نوری، بی‌سیم و باسیم
  • ارائه خدمات مشاوره‌ای

مزیت‌ها

فناپ‌تلکام با در اختیار داشتن بیش از 100 دکل و پاپ‌سایت در سرتاسر تهران و البته نمایندگی‌ها و سرویس فعال در دیگر استان‌های کشور، با توجه به تجمیع مجوزهای ISP/ISDP، مزیت رقابتی تثبیت شده‌ای را برای فعالیت خود در حوزه ارتباطات ایجاد کرده است. این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از پرظرفیت‌ترین شرکت‌های اینترنتی کشور در زمینه ارائه پهنای باند بر پایه بسترهای وایرلس، فیبر، اینترانت و ... شناخته می‌شود.

تاریخچه

شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ‌تلکام) با مشارکت مدنی (کنسرسیوم) 9 شرکت برجسته در حوزه خدمات ارتباطی و اطلاعاتی ثابت وبا هدف ارائه خدمات ارتباطی پیشرفته و نوآورانه در راستای خلق ارزش برای مشتریان، تشکیل و با تجمیع 44 شرکت در دی 1394 موفق به اخذ پروانه اپراتور ارتباطات ثابت FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد. فناپ‌تلکام اکنون با بیش از 150 نیروی متخصص به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس :

مدیر عامل: صابر فیضی

شماره تماس: 1567 - 22270610-021

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، کوچه سوم، پلاک6، ساختمان شمس

وب سایت :  www.fanaptelecom.ir

هلدینگ فناپ