فناپ‌پلاس

پیشینه فناپ پلاس

==================== شرکت توسعه زیست بوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ‌پلاس) از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) در خردادماه سال 1391 با همکاری جمعی از نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور تأسیس شد. پس از گذشت ۸ سال فعالیت در این حوزه با توجه به بازتعریف ماموریت سازمانی این شرکت و اهمیت نسل جدید مشتریان گروه مالی پاسارگاد با تعریف مأموریت‌های جدید سازمان از جانب هلدینگ فناپ، کسب و کارها و فعالیت‌های اجرایی شرکت به کلی دستخوش تحول گردید. بدین ترتیب که جانمایی شرکت فناپ پلاس در تعریف خدمات و محصولات آینده برای مشتریان آینده بازتعریف شد و به تبع همین مأموریت جدید، این مجموعه تمرکز خود را بر پایه تولید تجربه‌های جدید در حوزه آموزش، کودک و سرگرمی قرار داده است.

محصولات و خدمات

ارتباط با نسل بعدی مشتریان فناپ مشتریان آینده – سرویس‌های آینده محل تجمیع سرویس‌های آموزش و سرگرمی توسعه سرویس‌های مهارت آینده با محوریت خانواده

مزیت‌ها

چشم‌انداز فناپ‌پلاس، مشارکت در توسعه زیست‌بوم دیجیتال در جامعه محلی، منطقه‌ای و جهانی، با تمرکز بر نشر محتوای دیجیتال است. گستره این مشارکت، تمامی افراد و کسب‌وکارهای مرتبط را به‌صورت برابر، فراگیر و پایدار در برمیگیرد. حفظ حقوق مالکیت مادی، فکری، مدنی برای افراد و کسب‌وکارهای تحت پوشش قوانین ملی و منطقه‌ای، از مهم‌ترین تعهدات فناپ‌پلاس است. فناپ‌پلاس همچنین متعهد به خلق ثروت و کارآفرینی، ضمن پایبندی به حفظ این حقوق و پشتیبانی مسئولانه از تمامی ذینفعان زیست‌بوم است.

تاریخچه

فناپ‌پلاس با اتکا به بیش از یک دهه تجربه تخصصی گروه شرکت‌های فناپ و بانک پاسارگاد، با هدف تجمیع و تمرکز خدمات قابل عرضه این گروه و شبکه همکاران تجاری، به مشتریان و مصرف‌کنندگان نهایی تاسیس شده و اینک با 114 نیروی متخصص به فعالیت خود ادامه می‌دهد. این شرکت چهار ارزش بنیادین احترام، مسئولیت‌پذیری، توانمندسازی و چابکی را از ابتدا در سرلوحه امور و فعالیت‌های خود قرار داده است که هم در ارائه خدمات به مشتریان و هم در روند تولید خدمات و محصولات، مسیر حرکتی این شرکت را مشخص می‌کند.

اطلاعات تماس

مدیر عامل :‌ سجاد اکباتانی

تلفن : 02188197025 - 02188673095

آدرس :‌ تهران خیابان آفریقا،‌ قبادیان شرقی، پلاک ۳، طبقه 2 غربی

وب سایت : www.fanap.plus

 

هلدینگ فناپ