زیرساخت

وقتی انجام پروژه مهمی را به دست متخصصان با تجربه و نخبه سپرده باشید تنها کاری که باید بکنید این است
که در زمان مقرر برای دریافت کلید مراجعه کنید و از انتخاب درستتان لذت ببرید.

نگاه کلی

طراحی و مهندسی

Read more

تامین کالا

Read more

ساخت و اجرا

Read more

راهکارها

راهکار جامع حمل و نقل هوشمند

امکاناتی تخصصی شامل مرکز تماس 24 ساعته، سامانه متمرکز رصد و تیم‌های پشتیبان فنی و نگهداری در سراسر کشور را فراهم آوردیم تا بتوانیم با رعایت استانداردهای بین‌المللی به ارائه خدمات در سراسر ایران بپردازیم.

مراکز داده سازمانی

یکی از ملزومات مراکز داده، داشتن امنیت فیزیکی و الکترونیکی بالا و دارا بودن انواع تجهیزات سخت‌افزاری (شامل رایانه، سوئیچ، مودم و غیره) و نرم‌افزاری (شامل پایگاه‌های داده، سرورها و سیستم عامل پیشرفته) است؛ پشتیبانی و نگهداری حرفه‌ای و تمام وقت هم یکی دیگر از ضروریات مراکز داده است.

محصولات

سامانه مبتنی بر تشخیص پلاک خودرو (به خوان)

«به‌خوان» سامانه‌ای هوشمند جهت کنترل و مدیریت تردد خودروها بر مبنای تشخیص پلاک خودرو است. این سامانه با ثبت اطلاعات دقیق و جامع از تردد خودروها می تواند برای دیده‌بانی امنیتیِ جاده‌ها، مرزها، کنترل تردد در انواع پارکینگ ها، تقاطع‌ها و محدوده طرح ترافیک مورداستفاده قرار گیرد.

نرم افزار نظارت تصویری (به نما)

این سیستم با ارائه همه قابلیت‌های اساسی یک نرم‌افزار نظارت تصویری از مزیت‌های عمده‌‌ای نسبت به رقبای خارجی برخوردار است. جلوگیری از سرقت اطلاعات شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادها، مدیریت شرایط ویژه پهنای باند و سرعت اینترنت در ایران، پشتیبانی شبانه‌روزی و امکان شخصی‌سازی بالا از قابلیت‌های ویژه نرم‌افزار «به‌نما» هستند.

پروژه ها

کریدور تهران مشهد

بزرگترین سامانه نظارت تصویری کشور

شرکت ها

فرپام

«فرپام» مجموعه‌ای دانش‌محور متشکل از نیروهای متخصص و با سابقه در صنعت مخابرات، الکترونیک و فناوری اطلاعات است که با بهره‌گیری از نیروهای با تجربه و پر انگیزه خود، موفق شده خود را به عنوان ارائه ‌دهنده راه ‌حل‌های مختلف در زمینه‌های گوناگون مخابرات و شبکه مطرح نماید.

کاران

امروزه که همه ما سعی می‌کنیم با سپردن امور روزمره به سیستم‌های خودکار، کارایی خود‌ را بالا ببریم، اهمیت و لزوم وجود شرکتی مانند «کاران» بیشتر قابل درک است. «کاران» در کنار حفظ امنیت امور از طریق ارائه محصول حساسی مانند دوربین‌های مداربسته، سعی داشته با ارائه خدماتی منحصر به فرد، به زندگیمان رنگ خلاقیت ببخشد.

به‎پویش

طراحی سامانه‌های هوشمند کنترل و تردد خودروها، سیستم نظارت تصویری، سامانه مدیریت نمایشگرهای تبلیغاتی و محصولات گسترده دیگر، آن هم به صورت کاملا بومی‌سازی شده، برگ برنده افتخارآمیز «به‌پویش» برای حضور در میان شرکت‌های برتر این حوزه است.