پرداخت و تجارت الکترونیکی

دیگر نیازی نیست کیف‌ها پر از اسکناس و کارت های بانکی باشد! با یک کارت متمرکز بانکی و یک گوشی هوشمند
می‌توانید آسان‌تر، سریع‌تر و امن‌تر از همیشه خرید کنید.

نگاه کلی

تجارت الکترونیک

Read more

پرداخت الکترونیک

Read more

راهکارها

راه حل جامع پرداخت خرد؛ پی وند

با توجه به مشکلات مختلف در استفاده از وجه نقد یا کارت بانکی برای پرداخت‌های مبالغ کم، ابزاری نیاز بود که پرداختی سریع و امن را برای شهروندان فراهم کند. بدین ترتیب، سامانه «پی‌وند» برای مدیریت خدمات کیف پول الکترونیک ایجاد شد.

راهکار جامع صندوق فروشگاهی هوشمند

صندوق‌ مکانیزه فروش، ابزاری با کارایی‌های فراوان است. این صندوق شامل امکاناتی مثل انبارداری، حسابداری درآمد و ... است که هزینه استفاده از آ‌ن‌ها در مقایسه با استفاده از نیروی انسانی متخصص، به مراتب کمتر است. خدمات ارائه شده در این راهکار شامل سخت افزار، نرم افزار و پشتیبانی است.

محصولات

#720*

برای استفاده از این سرویس جدید کافیست مشترک تلفن همراه باشید. با هر نوع و مدل گوشی می‌توانید فعالیت‌های مالی خود را انجام دهید. این فعالیت‌ها شامل چک کردن موجودی حساب، پرداخت قبوض، انتقال وجه، خرید شارژ تلفن همراه و بسیاری موارد دیگر است.

سامانه وفاداری مشتریان

وجود یک سامانه تعاملی تحت عنوانی مانند باشگاه مشتریان می‌تواند علاوه بر غنی‌سازی خدمات و ارزش آفرینی مستمر برای کاربران، درآمدزایی مجموعه را هم افزایش دهد. در این سامانه، برای هر مشتری عضو باشگاه یک کارت وفاداری صادر می‌شود که از طریق آن به تخفیف‌ها، جوایز، هدایا و... دسترسی خواهد داشت.

پروژه ها

یک تماس

7 روز هفته 24 ساعت شبانه‌روز

شرکت ها

اتیک

«اتیک» امکان دسترسی به شبکه یکپارچه بین‌ بانکی را فراهم کرده است. در سال‌های اخیر، راه‏ حل جامع مدیریت خدمات مبتنی بر NFC از سوی این شرکت ارائه شده که استفاده از کارت هوشمند غیرتماسی، کارتخوان غیرتماسی و ابزار انتقال دوطرفه اطلاعات را ممکن می‌سازد.

فرتاک

در دنیای امروز، رمز موفقیت در برنامه‌ریزی دقیق و آینده‌نگر بودن است و نوآوری و شناخت بازار هم بی‌شک اهمیت فراوانی دارد. «فرتاک» با تجهیز خود به این الزامات، اکنون در حال اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های حساسی همچون تامین و پیاده‌سازی تجهیزات پرداخت هوشمند برای تسهیل تراکنش‌های آنلاین و آفلاین، خرد و کلان، ريالی و ارزی، داخلی و خارجی و فردی و سازمانی است.

نوپاد

برای اینکه بتوانید در هزاره سوم به عنوان یک بانک پیشرو شناخته شوید، به یک بازوی قدرتمند تحقیق و توسعه برای دست‌یابی‌ به راهکارهای جدید نیاز خواهید داشت. این نقشی است که نوپاد به خوبی آنرا برای بانک‌ها اجرا کرده است تا تفاوتی‌ ماندگار را رقم بزند.