فناپ تلکام
نگاه کلی

شرکت «فناپ‌تلکام» در حوزه ارائه خدمات فنی‌-‌مهندسی و اپراتوری در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات و به‌طور تخصصی در خدمات اینترنت و گوشی همراه فعالیت می‌کند و اینک بیش از هزار سازمان بزرگ و کسب‌وکار معتبر کشور از خدمات این شرکت استفاده می‌کنند.

«فناپ‌تلکام» با در اختیار داشتن 100 دکل و پاپ‌سایت در تهران و نمایندگی‌ها و سرویس‌های فعـال در استان‌های دیگر کشور، مزیت رقابتی تثبیت‌شده‌ای را برای فعالیت خود ایجاد کرده است. لینک‌های ارتباط اختصاصی و طـراحی و اجـرای شبکه‌های فیبر نوری، بی‌سیم و باسیم از‌جمله محصولات این شرکت هستند.

 

محصولات

از جمله محصولات و خدمات می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • اینترنت اختصاصی بر بستر رادیو
  • اینترنت حجمی بر بستر ADSL/VDSL
  • اینترنت حجمی بر بستر رادیو
  • ترانزیت اختصاصی بر بستر رادیو
  • ارائه سرویس تلفن ثابت بر بستر رادیو
  • ارائه سرویس تلفن ثابت بر بستر DSLAM
مشتریان

شرکت توسعه ارتباطات هما

شركت شبكيه شريف تهران

شرکت توسعه راهکارهای نوین ارتباطات (تورنادو)

تماس

تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، کوچه سوم، ساختمان شمس، پلاک 6 کدپستی: 1919633813

91031567 - 021

22920153 - 021

info@fanaptelecom.ir

دیگر شرکت‌های زیر‌مجموعه هلدینگ فناپ

پرداخت الکترونیک پاسارگاد

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد یکی از معتبرترین شرکت‌های PSP در کشور است که خدمات پرداخت الکترونیکی بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی و خصوصی کشور، ازجمله پاسارگاد، سپه، رفاه، صادرات، گردشگری و... را تأمین می‌کند.

داتین

داتین یک از شرکت‌های نرم‌افزاری پیشرو در ارائه محصولات و خدمات بانکداری، بیمه و پرداخت الکترونیکی است که با ارائه راهکارهای نرم‌افزاری کاملاً بومی در صنعت مالی، بانکی، بیمه و خدمات پرداخت کشور در زمره نقش آفرینان اصلی این صنعت به شمار می‌رود.

راژمان

نشان محصول شرکت «راژمان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخن‌گوی فارسی استفاده کنید.

آلفا

پلی‌پاد نام تجاری شرکت «الماس فناوری ابری پاسارگاد (آلفا)» است کنسول ابری بازی است که در آن برای انجام بازی‌های پی‌سی و کنسول، نیازی به سخت‌افزار بازی نخواهد بود بلکه میتوان به سادگی روی هر پلتفرمی، تنها با داشتن اینترنت بصورت استریم بازی کرد.

اسپارا

شرکت اسپارا طراحی و ارائه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه امنیت را در دستور کار خود قرار داده است.

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید.

سکوی خلق آینده

فایل لوگوهای فناپ