ارتباطات و خدمات ارزش افزوده

ارتباطات فاصله‌ها را کمرنگ کرده و دیگر برای هر کار ساده مجبور نیستیم مسافت زیادی را طی کنیم
با تلفن ثابت و همراهمان همه چیز در دسترس است.

نگاه کلی

اپراتور تلفن همراه مجازی

Read more

اپراتور ارتباطات ثابت

Read more

تلویزیون اینترنتی

Read more

محصولات

90tv

پورتال برنامه نود یک پورتال ورزشی است که تمام امکانات مورد نیاز برای یک سایت ورزشی در کلاس جهانی را داراست و توانسته خود را در میان صد سایت برتر ایرانی قرار دهد. نتایح زنده تمام لیگ‌های دنیا، گالری تصاویر، دوربین نود، اخبار فوتبالی و... بخشی از امکانات این وبسایت است.

Iptv

با داشتن یک «تلویزیون اینترنتی» شما این امکان را دارید که برنامه‌های مورد علاقه‌تان را ذخیره کنید، در میان برنامه‌های موجود جستجو کرده و برنامه یافت شده را هر زمان که تمایل دارید تماشا کنید و یا به محتوای صوتی و تصویری آرشیو شده دسترسی داشته باشید.

آشوب

از هر سرزمین تنها یک سلحشور باقی ماند تا غرور و افتخار مردمانش از یاد نرود... ازآنکه پیروز است، هزاران قصه و افسانه خواهند گفت. و برای ناکامان، هزاران نغمه غمگین... و کودکان فردا از یاد نخواهند برد، نبردی را که در این خاک در گرفته است... سری بازی‌های آشوب، محصول استودیو بازی سازی آرنا است که مطابق با فرهنگ ایرانی، برای کاربران اندروید و iOS طراحی شده است.

شرکت ها

آرناتک

آرنا با طراحی سایت‌های پرمخاطبی مثل سایت برنامه نود، بانک پاسارگاد و سامانه کودک پاسارگاد و همچنین بازی‌های جذابی مثل سوپرشوت، آشوب و پارس‌کاپ هزاران مخاطب را به محصولات خود جلب کرده است.

باران تلکام

باران‌تلكام، با همكاری شركت‌های مطرح فناور بین‌المللی و داخلی، تركیبی از پیشرفته‌ترین راهكارهای عرضه خدمات پخش زنده، ویدئو و صوت درخواستی را ارائه می دهد. پروژه تلویزیون اینترنتی ملی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین خدمات تلکام، در این شرکت کلید خورده است.

فناپ‌ تلکام

فناپ‌ تلکام با اخذ مجوز ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت FCP از تجمیع بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های حوزه اینترنت در ایران شکل گرفت؛ کنسرسیومی حاصل از مشارکت 9 شرکت معتبر در زمینه خدمات اینترنتی به رهبری هولدینگ فناپ. ما امروز، امکاناتی در اختیار داریم که ارتباط مداوم و امن به شبکه جهانی اینترنت و فضای ارتباط تنگاتنگ با سازمان‌ها و شرکت‌ها را تضمین می‌کند. از نگاه ما دسترسی ارزان به شبکه‌های فیبر نوری، کابلی، بی‌سیم و ماهواره‌ها می‏تواند خلاقیت، ابتکار و اشتغال‌زایی محلی و نیز اجتماعات محلی را تقویت کند و در عین حال بهره‏وری را بهبود بخشد و در یک کلام «کسب ارزش بیشتر از منابع کمتر» را تحقق بخشد. این بخشی از تصویری است که ما از آینده محصولات‌مان ساخته‌ایم و امروز به خلق ارزشی پایدار برای خدمات‌رسانی بیشتر می‌اندیشیم.